Biz:)

HERKESE MERHABA ! =)

Biz Fatoş ve Atakan,

Oldukça biriken seyahat deneyimlerimizden sonra artık bir blog açmalıyız diye düşündük =) , çok fazla anı ve fotoğraf biriktirdik, biriktirmeyede devam ediyoruz. İkimizinde hayatlarımıza yurt dışında devam etmemizin de bu fikrimize büyük katkısı oldu. Böylece sizlerle daha yakın olabileceğiz diye umuyoruz =). Zaman zaman mutfaktan, günlük yaşantımızdan, seyahatlerimizden kısacası bizden birçok parçayı sizinle paylaşacağız =). Şimdiden çok çokk çokkk eğlenceli vakit geçirmeniz dileği ile, görüşmek üzere !

Gelelim aslinda neler yaptigimiza. Fatoş, 25 yaşında, Yeditepe Üniversitesi, Genetik ve Biyomühendislik mezunu. Atakan, 26 yaşında Kadir Has Üniversitesi, Elektronik Haberleşme bölümü mezunu. İkimizde hayatlarımıza şuanda İngiltere’de devam ediyoruz. Ingiletere’ye ilk gelis amacimiz egitimdi. Atakan ikinci universitesini okuyor Londra’da. Fatos ise Newcastle’a gelmisti master icin ve su anda ayni yerde doktora yapiyor. O aslinda bir doku muhendisi oldu 🙂

Su anda ki hedefimiz tum Avrupa’yi gezmek, her 3 haftada 1 haftasonu bir yerlere gitmeye calisiyoruz. Her şehirde, kasabada, gittiğimiz her yerde doya doya heryeri gezip yorucu günün sonunda backpack’imizden wine’ımızı çıkarıp bir yandan günün yorgunluğunu atmaya çalışırken bir yandanda fotoğraflarımıza bakiyoruz =).

Birlikte ilk seyahatimiz macera dolu Amerika Birleşik Devletleri’ne oldu =).O zamanlar iste Fatos TOEFL hazirliklari yapiyordu. Hayallerinde Amerika’da okumak vardi. Atakan’da onunla gitti bir dil okuluna. Yaklaşık 4 ay gibi uzun bir süre orada kalıp birçok seyahat yaptık. Bu seyahatlerimizi gelecek olan postlarımızda görebileceksiniz =). Daha sonra birlikte İngiltere’ye uzanan yaşantımız, seyahatlerimizle birlikte İskoçya’ya kadar devam etti.
Oldukça yoğun günlük yaşantımızda, ara ara seyahatlar sıkıştırmaya devam ediyoruz. Ne kadar yoğun olursak olalım Backpack&Wine her daim yollarda =).

Sizide burada görmek harika ! =)

Henüz bitmiş olan avrupa seyahatimizin detayları, geçmiş Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık seyahatimiz ve daha bir çok anımızı sizlerle paylaşmak için hazırlıyor ve o yönde çalışıyoruz. Umarım hep birlikte çok eğleneceğiz =).

Bizimle Kalın! Hoşçakalın! =)